About

KAS TE: Šeit cauri gadsimtiem krājas nešķīsti murgi par pasauli pajēlā valodiņā ar trīs graņonkām citātu un referenču no visas pasaules daudzvalodīgās informācijas izgāztuves.

Ielieku te šad tad kaut ko random, kas varētu kādam (visbiežāk – nākotnes man) noderēt vai sagādāt kādu emociju. Hav fun. Whatever.

Ja tev sāk drebēt sekste, svešā blogā lasot necenzētu leksiku, valodu sajaukumus vai gari teikumi tevi nomāc – neviens tevi te nesauca, dj eirst.

KAS ES: Pēc izglītības sistēmizstrādātājs maģistrs, programmēšanas inženieris un tādā garā. Audzēju bērnus. Bakstu tīmekļus. Meklēju kastes celmos, nemaz neteikšu, ko es meklēju eglēs. Par kastēm visu laiku taisos rakstīt, bet nekad nerakstu. 4×4. Geocaching. Grammar nazi. Patīk grafiki.

Sastāvu Sāc Ar Sevi introverto fatālistu draudzē, Kustībā Par Pievienoto Vērtību un Viss Ir Joks Par Visu Smejies cīņas skolā. Pēc horoskopa – purva velns.

Es ļoti mīlu cilvēkus, kas nav neglābjami idioti (jeb ar baigo cilvēkmīlestību neizceļos). Izceļos ar milzīgu kaķu mīlestību un uzskatu kaķi par dabas lielāko sasniegumu Dizaina un Iepakojuma kategorijā, un izsaku atzinību Morālā Atbalsta kategorijā, kas atsver kaķa negatīvo praktisko veiktspēju un lietderību.