BrainwAŠ turpinās

jeb Ērikonkuļa sacerējums Par Labu Latviju un stāsts Par Savu Kabatu

Aidā nākamā brainwash reklāma – jau cītīgi vajā cilvēku pa TV un pa radio. Biedē tas, ka šitā ir tik debīli pozitīva, ka prātu izkūkojušas večiņas un 26-gadīgi Flandersi (“esi vienmēr pozitīvs! Pozitīvs!”) sabalsos par vienalga ko kā likts. “Vienalga ko” ir katram ar smadzenēm aprīkotam cilvēkam redzams Ērikonkuļa placeholders šajā cukurrullītī. Kādu kvardrātainu kluci te ieliks idiotu galvās izkašātajā kvadrātainajā caurumā – minam nu. Lūk, pats cukurrullītis jeb “reklāmas klips”:

Shēma vienkārša: sugar and spice and everything nice, ņemam Labus Vārdus, lēni un prātīgi izrunājam tos pa radio dažādās inteliģentu, labu cilvēku balsīs, televīzijā braucam ar kameru sejā cilvēku asortiem, kurā katris atradīs sevi, savu lielo brāli, savu opīti un savu uzņēmīgo tanti no mazpilsētas, kas dzīvē darījusi tikdaudz laba, ka Fakts, ka pelnījusi būt klipā. Tādā kā šis. Uztaisām mājas lapu. Ar lozugiem. Vienkāršos. Nepaplašinātos. Teikumos.
Jauna rindkopa.
Pozitīvs vārds. Viens. Labs vārds. Labam cilvēkam. Ticam.
Mums izdosies. Tu esi mierīgs. Tavas rokas ir siltas un smagas. Tu miedz. Tavas rokas ir siltas un smagas. Tava galva ir smaga. Tu esi labs cilvēks. Tu esi labs no manis. Tu gribi tikai mani. Tu esi labs.

BAM!

GATAVS! Cukurvatē ievīstīto upuri tagad var izsūkt tukšu, nom nom nom, paglaudīt sev punci. PARPARPARPARPAR.

 

To pašu jau kādu gadu dara līdz vēmienam apnikušie dekoderi, piemēram.

Par ko ir prieks – atkal kāds ir nācis klajā ar vienkāršu, jauku atbildīti arī šitam AŠ-pozitīvajam mēslam: skatiet to Delfos: http://tv.delfi.lv/video/5ExlvIXj/

Ir liels prieks redzēt, ka tauta rosās, plosās, diskutē un taisa asprātīgas un veldzējošas parodijas. Un, lai ko PRstu visādas PRstes, tauta nesastāv no AŠēdamiem idiotiem vien, un, lai kā gribētos nom nom nom gardi nolocīt parodijas un pasludināt tās par vēl vienu kvadrāt-brainwash-reklāmu un ielīst to radītājiem pakaļā ar PRistu pirktās mutes saldajiem vārdiem – skatieties, neaizrijieties… Kvadrātam būs vēl brangi jāpasvīst un jāpavāra projektiņi, lai iznīcinātu izglītību (lasi – smadzenes) šajā valstī un pārpirktu visas atlikušās acis, prātus un morāli. Es jau ceru, tas nekad nenotiks. Nāksies mainīties Latvijai (salut, ilmarmors).

You may also like